Пн–Нд: 8.00–18.00

Продіагностуємо та відремонтуємо

 • Генератори, стартери, кермові рейки, кондиціонери, турбіни, карданні вали, гальмівні супорти, сажові фільтри
 • Встановимо автономні опалювачі
Записатись на сервіс

Чому Genstar™

 • 25 років досвіду

 • склад запчастин

 • 7 власних автосервісів

 • 12 місяців гарантії

Виберіть автосервіс Генстар у своєму місті

СТО Генстар у Києві

Автосервіс Генстар в Києві

Компанія Genstar – це мережа вузькоспеціалізованих станцій з обслуговування авто. Наші зусилля націлені на окремі сегменти: генератори, стартери, автокондиціонери, кермові рейки, автономні обігрівачі, турбіни, карданні вали, вентилятори та моторчики пічок. Окрім того, наша компанія відома по всій Україні, тому що ми постачаємо для інших автосервісів, автомагазинів, підприємств запчастини та агрегати. За четверть віку ми здобули неоціненний досвід в обслуговуванні автомобілів на сто. Позитивний настрій – наш вірний помічник у роботі та спілкуванні з клієнтами.

Послуги автосервісу

Станції здійснюють ремонт, відновлення та продаж агрегатів. Основними послугами є монтаж, демонтаж, розбирання та збирання, діагностика різних видів, включаючи комп’ютерну, заміна та виготовлення окремих запчастин. Детальніше про основні послуги:
 • Стартер (ремонтування реле, бендикса, статора та інше).
 • Генератор (лагодження та заміна щіток, шківа, діодного моста, реставрація вала якоря).
 • Автономні опалювачі (ремонтування ЕБУ опалювача, чистка, встановлення повітряного (сухого) та рідинного (мокрого) автономного опалювача).
 • Турбіни (діагностування звичайне, комп’ютерне та комплексне, check-up турбокомпресора на дефекти, базовий, середній та капремонт, реставрування деталей, шліфування, піскоструй, промивання агрегата).
 • Гідравлічні та механічні кермові рейки (чищення, створення деталей, ремонт помпи, токарні роботи).
 • Карданний вал (балансування, заміна пильника, труби, шліців, шруса, виготовлення індивідуальних запчастин, подовження вала).
 • Системи кондиціонування (обслуговування, ремонти, антибактеріальна чистка озоном, діагностика комп’ютерна, перевірка на герметичність за допомогою азоту, капітальний ремонт одноконтурної та двоконтурної систем автокондиціонування, демонтаж та встановлення окремих частин: осушувача, радіатора, компресора, випарника, датчика, штуцера та золотника, чистка та зварювальні роботи).
 • Моторчики та вентилятор пічки (ремонтування колектора, резистора, якоря моторчика, заміна щіток, втулок та підшипників).
У нас можна придбати та зарядити акумулятори або зробити обмін trade-in, встановити сигналізацію, перевірити справність ГБО та автоелектрики. Займаємося й плановим технічним оглядом, капремонтом двигуна, розвалом-сходженням та ремонтом амортизаторів. Можемо замінити антифриз, повітряний та паливний фільтри, ремінь ГРМ, мастило та свічки. Окремо хочемо наголосити про устаткування для перевірок та ремонту агрегатів. В кожній філії автосервісу є спеціалізовані стенди та пристрої для тестування агрегатів, а також стенди для розбирання, лагодження, промивання деталей. Для автокондиціонерів автоматизовані міністанції для заправлення фреоном. Гордістю автосервіса є токарний цех. Токарні, фрезерні, шліфувальні роботи та аргонне зварювання перетворюють зламані агрегати у відновлені модифіковані весрії. Генстар – експерт в темі реставрування, тому що у нас працюють досвідчені фахівці. А ще ми маємо власні інноваційні методи та сучасну техніку.

Чому ми обрали реставрування

Наразі сучасні компанії намагаються зберегти навколишнє середовище і зменшити вплив виробництв. Ми підтримуємо тему екологічності, тому обрали напрямок реставрації задля зменшення попиту на агрегати дешевого неякісного сегмента. Якісне відновлення оригінального агрегату чи запчастини дозволяє зекономити кошти та зберегти “здоров’я машини”.

Наші конкурентні переваги

 1. 25-річний досвід у послугах для автомобілів.
 2. Маємо власний склад запчастин та агрегатів, що забезпечує швидкий ремонт.
 3. Фахівці пропонують оптимальний варіант ремонту.
 4. Обмінний фонд оригінальних відреставрованих агрегатів та запчастин.
 5. Кімнати відпочинку для клієнтів з м’якими диванчиками та безплатною кавою, з можливістю спостерігати за ремонтними роботами в боксах.
 6. Вигідні локації по Києву з максимально зручним доступом: Голосіївський район (вул. Кринична, 2), Борщагівський район (вул. Велика Окружна, 4Б), Оболонський район (вул. Полярна, 10В), район Позняки (вул. Затишна, 7Б).
Генстар – це сто, де ви знайдете все для автомобіля. Запрошуємо на техобслуговування!  

Є скарга чи зауваження?

Напишіть її одразу керівнику автосервісу

Він її прочитає, точно точно. Розбереться хто і чому викликав у вас негативні емоції. І, звісно, перетелефонує вам

Введiть повний номер телефону.
Надіслати скаргу

Вашу скаргу надіслано. Найближчим часом з нею ознайомиться керівник та перетелефонує вам