Пн–Нд: 8.00–18.00

Продіагностуємо та відремонтуємо

 • Генератори, стартери, кермові рейки, кондиціонери, турбіни, карданні вали, гальмівні супорти, сажові фільтри
 • Встановимо автономні опалювачі
Записатись на сервіс

Чому Genstar™

 • 25 років досвіду

 • склад запчастин

 • 7 власних автосервісів

 • 12 місяців гарантії

Виберіть автосервіс Генстар у своєму місті

СТО Генстар у Києві

СТО у Києві - Генстар

Генстар – більше ніж СТО у Києві

Ласкаво просимо на сторінку автосервісу “Генстар” у Києві! Ми раді запропонувати Вам професійний ремонт та обслуговування Вашого автомобіля.

Наш автосервіс оснащений сучасним обладнанням і наша команда складається з висококваліфікованих фахівців, готових вирішити будь-яке завдання щодо ремонту та обслуговування Вашого автомобіля. Ми займаємося ремонтом та обслуговуванням усіх типів та марок автомобілів.

У нашому СТО ми пропонуємо повний комплекс послуг, пов’язаних із ремонтом та обслуговуванням автомобілів. Ми виробляємо ремонт двигуна, коробки передач, гальмівної системи, системи охолодження, електрики та електроніки, а також проводимо діагностику та ремонт підвіски та кермового управління.

Наші ціни на ремонт авто

Ми пропонуємо свої послуги за доступними цінами. Ми завжди готові запропонувати своїм клієнтам оптимальне рішення для ремонту та обслуговування автомобілів. Усі роботи проводяться якісно та з гарантією.

Крім того, ми надаємо послуги з ТО (технічного обслуговування) автомобілів. ТО – це комплекс робіт, який дозволяє зберегти надійність та безпеку автомобіля. Ми проводимо ТО всіх рівнів складності, від простої заміни олії та фільтрів до комплексної діагностики всіх систем автомобіля.

Наш автосервіс знаходиться у Києві і ми завжди готові запропонувати свої послуги мешканцям столиці та найближчих передмість. Ми завжди прагнемо задовольнити потреби наших клієнтів та забезпечити їм якісний та надійний сервіс з ремонту та обслуговування автомобілів.

Якщо Вам потрібен професійний автосервіс, зверніться до нас. Ми гарантуємо високу якість роботи, доступні ціни та відмінний сервіс.

Деякі з наших послуг:

 • Ремонт та обслуговування двигуна.
 • Ремонт та обслуговування гальмівної системи.
 • Ремонт та обслуговування автокондиціонерів.
 • Ремонт та обслуговування автономних обігрівачів.
 • Діагностика та ремонт підвіски та кермового управління.

Наша команда фахівців має великий досвід та знання в галузі ремонту та обслуговування автомобілів, що дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які завдання.

Ми дотримуємося прозорих цін на наші послуги, що дозволяє нашим клієнтам отримати доступний та якісний сервіс з ремонту та обслуговування автомобілів. Крім того, ми гарантуємо безпеку та надійність за будь-яких видів ремонтних робіт.

Якщо Вам потрібен якісний ремонт та обслуговування автомобіля, зверніться до нас. Ми готові запропонувати висококваліфікований сервіс, який допоможе зберегти Ваш автомобіль у відмінному стані.

Ми готові виконувати ремонт та обслуговування автомобілів усіх марок та моделей, включаючи легкові автомобілі, вантажівки, автобуси та іншу спецтехніку.

Також ми надаємо широкий спектр послуг з технічного обслуговування автомобілів, який включає заміну масла і фільтрів, діагностику та ремонт системи охолодження, а також заміну ременів і ланцюгів приводу газорозподільного механізму.

Вартість наших послуг залежить від типу ремонтних робіт та запчастин, що використовуються. Однак, ми завжди надаємо детальний розрахунок наших послуг та ціну до початку робіт, щоб наші клієнти могли бути впевнені у прозорості наших цін.

Ми також пропонуємо своїм клієнтам програму лояльності та постійним клієнтам знижки на всі види робіт.

Першокласна якість автосервісу у Києві

Однією з головних завдань є забезпечення безпеки наших клієнтів на дорозі. Ми завжди проводимо якісну діагностику та ремонт автомобілів, щоб гарантувати безпеку при їзді на дорозі. Ми також пропонуємо свої послуги в галузі ремонту та заміни скла та оптики, щоб забезпечити наших клієнтів якісним оглядом дороги у будь-яких умовах.

Крім того, ми проводимо роботу зі встановлення додаткового обладнання на автомобілі. Якщо Ви хочете встановити автомобільну аудіосистему, навігаційне обладнання або інші аксесуари, зверніться до нас. Ми гарантуємо високу якість встановлення та роботи додаткового обладнання.

Наш автосервіс знаходиться у Києві та ми готові запропонувати свої послуги клієнтам із різних районів міста. Ми завжди прагнемо надати швидкий та якісний сервіс, щоб наші клієнти могли швидко повернутися на дорогу.

Наші фахівці постійно підвищують свою кваліфікацію, стежать за новинками у світі автомобільної техніки та використовують лише сучасне обладнання та запчастини у роботі. Ми гарантуємо якісний та професійний підхід до ремонту та обслуговування автомобілів.

Наш автосервіс знаходиться у зручному місці, що робить нас доступним для клієнтів з різних районів міста. Ми завжди готові надати швидкий та якісний сервіс, щоб наші клієнти могли швидко повернутись на дорогу.

Ми працюємо з клієнтами з різних сфер діяльності, включаючи приватних осіб та підприємства. Наша команда готова запропонувати індивідуальний підхід до кожного клієнта та надати якісний сервіс з ремонту та обслуговування автомобілів.

З нами ви можете бути впевнені в якісному та професійному підході до ремонту та обслуговування вашого автомобіля. Ми готові надати широкий спектр послуг з ремонту та обслуговування автомобілів усіх марок та моделей. Звертайтесь до нас і ми допоможемо вам швидко та якісно.

Професійний ремонт та обслуговування автомобілів у СТО Генстар

Наразі сучасні компанії намагаються зберегти навколишнє середовище і зменшити вплив виробництв. Ми підтримуємо тему екологічності, тому обрали напрямок реставрації задля зменшення попиту на агрегати дешевого неякісного сегмента. Якісне відновлення оригінального агрегату чи запчастини дозволяє зекономити кошти та зберегти “здоров’я машини”.

Наші конкурентні переваги

 1. 25-річний досвід у послугах для автомобілів.
 2. Маємо власний склад запчастин та агрегатів, що забезпечує швидкий ремонт.
 3. Фахівці пропонують оптимальний варіант ремонту.
 4. Обмінний фонд оригінальних відреставрованих агрегатів та запчастин.
 5. Кімнати відпочинку для клієнтів з м’якими диванчиками та безплатною кавою, з можливістю спостерігати за ремонтними роботами в боксах.
 6. Вигідні локації по Києву з максимально зручним доступом: Голосіївський район (вул. Кринична, 2), Борщагівський район (вул. Велика Окружна, 4Б), Оболонський район (вул. Полярна, 10В), район Позняки (вул. Затишна, 7Б).

Наші послуги

Станції здійснюють ремонт, відновлення та продаж агрегатів.

Основними послугами є монтаж, демонтаж, розбирання та збирання, діагностика різних видів, включаючи комп’ютерну, заміна та виготовлення окремих запчастин. Детальніше про основні послуги:

 • Стартер (ремонтування реле, бендикса, статора та інше).
 • Генератор (лагодження та заміна щіток, шківа, діодного моста, реставрація вала якоря).
 • Автономні опалювачі (ремонтування ЕБУ опалювача, чистка, встановлення повітряного (сухого) та рідинного (мокрого) автономного опалювача).
 • Турбіни (діагностування звичайне, комп’ютерне та комплексне, check-up турбокомпресора на дефекти, базовий, середній та капремонт, реставрування деталей, шліфування, піскоструй, промивання агрегата).
 • Гідравлічні та механічні кермові рейки (чищення, створення деталей, ремонт помпи, токарні роботи).
 • Карданний вал (балансування, заміна пильника, труби, шліців, шруса, виготовлення індивідуальних запчастин, подовження вала).
 • Системи кондиціонування (обслуговування, ремонти, антибактеріальна чистка озоном, діагностика комп’ютерна, перевірка на герметичність за допомогою азоту, капітальний ремонт одноконтурної та двоконтурної систем автокондиціонування, демонтаж та встановлення окремих частин: осушувача, радіатора, компресора, випарника, датчика, штуцера та золотника, чистка та зварювальні роботи).
 • Моторчики та вентилятор пічки (ремонтування колектора, резистора, якоря моторчика, заміна щіток, втулок та підшипників).

Наша місія – забезпечити безпеку та комфорт наших клієнтів на дорозі. Звертайтеся до нас і зробимо все можливе, щоб ваш автомобіль був у надійних руках наших фахівців.

Чекаємо на ремонт машини в СТО Генстар!

Записуючись на ТО у нашому автосервісі, ви можете бути впевнені, що ваш автомобіль знаходиться у надійних руках професіоналів своєї справи. Ми прагнемо надати нашим клієнтам максимальний рівень сервісу та якісне обслуговування, щоб наші клієнти завжди відчували себе впевнено та безпечно за кермом своїх автомобілів.

Не відкладайте проходження ТО на потім, адже ваша безпека та надійність автомобіля – це головні пріоритети на дорозі. Звертайтеся до нашого автосервісу і наші фахівці зроблять все можливе, щоб ваш автомобіль завжди був у відмінному стані.

Є скарга чи зауваження?

Напишіть її одразу керівнику автосервісу

Він її прочитає, точно точно. Розбереться хто і чому викликав у вас негативні емоції. І, звісно, перетелефонує вам

Введiть повний номер телефону.
Надіслати скаргу

Вашу скаргу надіслано. Найближчим часом з нею ознайомиться керівник та перетелефонує вам