Пн–Нд: 8.00–18.00

Заправка автокондиціонера у Києві

 • Безкоштовно перевіряємо тиск фреону в кондиціонері.
 • Комплексна заправка будь-якого фреону: R744, R1234yf, R134a, R12, R404a / R507 + холодоагент + олива + флуоресцентна фарба + перевірка після заправки.
 • Вартість від 300 грн
 • Час від 30 хв
Заправка автокондиціонера

Ми пропонуємо

 1. Стандарт

  Сертифіковані майстри компанією Denso, працюємо за регламентом компанії-виробника.

 2. Устаткування

  Використовуємо преміальне обладнання для діагностики та заправлення кондиціонерних систем будь-яких видів.

 3. Гарантія

  Надаємо 12 місяців гарантії на послуги, запчастини та агрегати

 4. Оперативність

  Відкриті для вас щодня
  з 8:00 до 20:00

 5. Зручність

  Оплата послуг зручним для вас способом:
  готівка, картка або на розрахунковий рахунок з ПДВ

Ціни на Заправку автокондиціонера у Києві

ПослугаЦіна
Автокондиціонер
Перевірка герметичності системи азотом150 грн
Комп'ютерна діагностика та пошук несправності в електрообладнанні~ 350 грн
Заміна електромагнітної муфти компресора300 грн
Заміна підшипника компресора300 грн
Заміна сальника та ущільнювачів компресора400 грн
Ремонт електромагніту компресора400 грн
Заміна сальника компресора250 грн
Заміна керуючого клапана компресора150 грн
Відновлення посадкового місця підшипника (зварювальні та токарні роботи, без розбирання)800 грн
Перевірка герметичності компресора азотом (після ремонту)200 грн
Миття компресора200 грн
Чищення компресора~ 100 грн
Чищення радіатора кондиціонера (розбирання передньої частини авто, миття засобом для чищення під високим тиском)~ 1500 грн
Відновлення заднього контуру на дві магістралі~ 10000 грн
Від'єднання заднього контуру~ 1500 до 3000 грн
Діагностика системи автокондиціонера650 грн
Перевірка герметичності системи автокондиціювання азотом150 грн
Діагностика компресора (з розбиранням і без складання)300 грн
Діагностика компресора (з розбиранням та збиранням)600 грн
З холодоагентом R134a легкового автомобіля (заправка фреоном до 1 кг, додавання олії до 20 г, додавання флуоресцентної фарби, перевірка витоку фреону ультрафіолетом)990 грн
З холодоагентом R12 легкового автомобіля (заправка фреоном до 1 кг, додавання олії до 20 г, додавання флуоресцентної фарби, перевірка витоку фреону ультрафіолетом)990 грн + стоимость фреона свыше 1 кг (50 грн/100 г)
З холодоагентом R134a автобуса (заправка фреоном до 1 кг, додавання олії до 20 г, додавання флуоресцентної фарби, перевірка витоку фреону ультрафіолетом)1000 грн + стоимость фреона свыше 1 кг (50 грн/100 г)
З холодоагентом R134a спецтехніки (заправка фреоном до 1кг, додавання олії до 20 г, додавання флуоресцентної фарби, перевірка витоку фреону ультрафіолетом)1000 грн + стоимость фреона свыше 1 кг (50 грн/100 г)
З холодоагентом R1234yf легкового автомобіля (заправка фреоном Honeywell, додавання олії до 20 г, додавання флуоресцентної фарби, перевірка герметичності ультрафіолетом)~ 700 грн + стоимость фреона свыше 1 кг (70 грн/100 г)
Зміна типу фреону з R1234yf на R134a (установка перехідників, заправка фреоном до 1кг, додавання олії до 20 г, додавання флуоресцентної фарби, перевірка витоку фреону ультрафіолетом)1000 грн
З холодоагентом R134a електромобіля, гібридного авто з електричним компресором (заправка фреоном до 1кг, додавання діелектричного масла до 20 г, додавання діелектричної флуоресцентної фарби, перевірка витоку фреону ультрафіолетом)990 грн + стоимость фреона свыше 1 кг (50 грн/100 г)
З холодоагентом R1234yf електромобіля, гібридного авто з електричним компресором (заправка фреоном Honeywell, додавання діелектричного масла до 20 г, додавання діелектричної флуоресцентної фарби, перевірка герметичності ультрафіолетом)~ 700 грн + стоимость фреона свыше 1 кг (70 грн/100 г)
З холодоагентом R404a/R507 автомобільних холодильних установок (заправка фреоном до 1кг, додавання олії до 20 г, додавання флуоресцентної фарби, перевірка витоку фреону ультрафіолетом)1000 грн + стоимость фреона свыше 1 кг (50 грн/100 г)
З холодоагентом R134a автомобільних холодильних установок (заправка фреоном до 1кг, додавання олії до 20 г, додавання флуоресцентної фарби, перевірка витоку фреону ультрафіолетом)1000 грн
Чищення радіатора кондиціонера (розбирання передньої частини авто, миття засобом для чищення під високим тиском)~ 1500 грн
Антибактеріальна обробка системи (усунення неприємного запаху в салоні)1200 грн
Антибактеріальне чищення озоном500 грн

Залиште ваш відгук про заправку автокондиціонера

З яких етапів складається Заправка автокондиціонера

 1. Перш за все, потрібно визначити, який тип холодоагенту використовується в автомобілі (R744, R1234yf, R134a, R12, R404a/R507). Інформацію про це можна знайти в інструкції або звернувшись до спеціалістів на СТО Генстар.

 2. Фахівці зливають старий фреон з системи кондиціонування. Це повинні робити кваліфіковані майстри, оскільки фреон є хімічною речовиною, яка може бути небезпечною для здоров'я, якщо її використовувати неправильно.

 3. Після цього, потрібно підготувати обладнання для заправки: заправляльний шланг, манометр, балон з холодоагентом та інше обладнання.

 4. Коли старий фреон був видалений з системи, майстер перевіряє систему на герметичність, роботу компресора, заправляє систему новим фреоном і перевіряє її роботу.

 5. Під час заправки майстри ведуть контроль за кількістю доданого фреону та тиском в системі. Заправка проводиться вакуумним способом, щоб забезпечити видалення всіх зайвих газів та повітря з системи кондиціонування.

 6. Після заправки майстер перевіряє роботу системи кондиціонування, аби переконатися, що вона працює належним чином.

Комплекс послуг Genstar — Заправка автокондиціонера

Поширені запитання

Як правильно заправляти автокондиціонер?

Заправку автокондиціонера краще довірити сертифікованому спеціалісту. Він перевірить систему на витоку, очистить її від повітря та вологи, потім заправить правильною кількістю холодоагенту. Для безпеки та ефективності роботи автокондиціонера не використовуйте заправки з аерозольних балончиків.

Як часто треба заправляти автокондиціонер?

Частота заправки автокондиціонера залежить від стану системи та витоків холодоагенту. В середньому рекомендується проводити профілактику та заправку кожні два роки, але краще стежити за роботою кондиціонера та проводити обслуговування за потребою.

Як дізнатися чи потрібно заправляти автокондиціонер:

Якщо кондиціонер працює неефективно або не охолоджує повітря, то, можливо, потрібна заправка. Можна перевірити рівень холодоагенту манометром і порівняти з рекомендованим значенням в інструкції з експлуатації автомобіля. Якщо рівень нижчий, зверніться до спеціаліста для обслуговування кондиціонера.

За якої температури заправляти автокондиціонер?

Заправку автокондиціонера краще проводити за температури навколишнього середовища від 18 до 28 градусів Цельсія. Це забезпечить правильний рівень холодоагенту в системі та уникне проблем із роботою кондиціонера в майбутньому.

Які норми заправлення автокондиціонерів?

Норми заправки автокондиціонерів залежать від виробника та моделі автомобіля, а також від того, який тип холодоагенту потрібний для роботи конкретної системи. Зазвичай обсяг заправки вказується в посібнику користувача або на спеціальній табличці, розташованій у моторному відсіку автомобіля. Для заправки кондиціонера рекомендується звертатися до фахівців.

Який фреон підходить для кондиціонера?

В автокондиціонери можуть заправляти різні типи фреонів залежно від виробника та моделі автомобіля. Наприклад, для старих моделей автомобілів використовують фреон R12, а для нових - R134a. Точний тип фреону, який необхідний для заправки, вказується у посібнику користувача або на спеціальній табличці, розташованій у відсіку автомобіля.

Скільки фреону у кондиціонері автомобіля?

Кількість фреону в кондиціонері автомобіля залежить від моделі та ємності системи кондиціювання. Як правило, для заповнення системи кондиціювання автомобіля використовується від 400 до 800 грамів фреону. Точна кількість вказується у посібнику користувача для конкретної моделі автомобіля.

Який процес заправлення автокондиціонера фреоном?

Процес заправки автокондиціонера включає приєднання спеціального обладнання до системи кондиціювання, видалення старого холодоагенту, перевірку на наявність витоків, потім заправку холодоагентом до необхідного рівня.

Витік фреону автокондиціонера. Що робити?

Витік фреону автокондиціонера можна виявити по недостатньому охолодженню та появі сторонніх шумів у системі. Щоб усунути витік, необхідно звернутися до сервісного центру для діагностики та ремонту. Не заправляйте кондиціонер самостійно, якщо є витік, це може призвести до поломки системи.

Процес обслуговування автокондиціонера

Несправність: Коли на вас чекає Заправка автокондиціонера

Ознаки

 • Слабке охолодження повітря та неприємний запах у салоні
 • Нехарактерний шум при увімкнутому кондиціонері

Наслідки

 • Несвоєчасний ремонт та обслуговування призводить до поломки системи кондиціонування. Також власника чекає дорогий ремонт або заміна агрегата.
 • При дефіциті фреону хоча б на 30% у компресора розвивається масляне голодування, яке призводить до зносу та виходу з ладу поршневої системи. У підсумку - капітальний ремонт.
Запобігти поломці

Є скарга чи зауваження?

Напишіть її одразу керівнику автосервісу

Він її прочитає, точно точно. Розбереться хто і чому викликав у вас негативні емоції. І, звісно, перетелефонує вам

Введiть повний номер телефону.
Надіслати скаргу

Вашу скаргу надіслано. Найближчим часом з нею ознайомиться керівник та перетелефонує вам