Пн–Нд: 8.00–18.00

ПРО НАС

Про компанію

«Genstar» – українська компанія з 25-ти річним досвідом у сфері обслуговування автомобілів, яка прагне до інноваційних і екологічних методів ремонту. 

Ми є офіційним дистриб’ютором відомих брендів : DENSO, VALEO, DELPHI, Rema-Parts, Ghibaudi Mario, Hitachi, NTN-SNR, CARGO, ERA, IKA Germany, MOBILETRON, WAI Global. 

Для ремонту завжди маємо в наявності оригінальні, відновлені та недорогі запчастини, максимально оперативно забезпечуючи виконання замовлення клієнта. 

Заощадження клієнтського часу і якість кінцевого результату для нас має найвищий пріоритет, тому з нами просто, швидко та надійно.

Місія компанії

Виводимо сервіс і ремонтні інновації на новий рівень. 

Одним із основних напрямів діяльності компанії є реставрація агрегатів і запчастин. Маючи в арсеналі величезний досвід, кваліфікованих фахівців і цех з металообробки, ми вміємо відновлювати практично всі деталі та модернізувати агрегати. Таким чином, ми виводимо сферу авторемонту на новий рівень. 

Формуємо новий погляд на можливості повторного використання агрегатів. 

Ще наша місія полягає в тому, аби навчити автомобілістів дивитися на тему повторного використання агрегатів по-новому. Адже оригінальні відреставровані агрегати та запчастини служитимуть набагато довше і якісніше, ніж дешевий варіант.

Наші цінності

  • Експертність

Постійно розвиваємось та навчаємось. Пропонуємо найкраще рішення, яке базується на основі проаналізованих даних. Трансформуємо досвід в інновації, розширюючи кордони ремонтних можливостей. 

Наша команда постійно розвивається та навчається, щоб залишатися найкращими експертами своєї справи. Ми завжди пропонуємо оптимальне рішення щодо ремонту, спираючись на проаналізовані дані виконаних робіт. Досвід ми трансформуємо в інноваційні методи ремонту та обслуговування автомобілів, вносимо в сферу автосервісу нові ремонтні можливості.

  • Прозорість

Ми за відкритість інформації, чесні відносини та доступну комунікацію. 

На нашу думку, інформація повинна бути “прозорою” в прямому сенсі слова, і ми стрімко прямуємо до цього. В нашому пріоритеті: відкритість інформації для кожної людини. А також чесні відносини та доступна комунікація.

Що це означає:

  • Всі зацікавлені люди мають доступ до інформації про послуги та вартість.
  • Клієнти мають право на уточнення будь-якої інформації щодо ремонту, спостерігати за процесом.
  • Спрощена комунікація та мінімальні часові витрати, починаючи від етапу запису; можливість спілкуватися з будь-яким працівником нашої компанії.

Наші цінності

  • Дружність

Спілкуємось як добрі знайомі, з якими можна завжди порадитись. Об’єднуємо людей, які рухаються вперед і досягають цілей, підтримуючи цінності компанії.

Ми спілкуємося з клієнтами, як давно знайомі люди у дружньому та люб’язному тоні. Не відмовляємо, якщо до нас звертаються за порадою чи з пропозицією. У команді також підтримується дружня атмосфера, яка об’єднує людей в одне ціле і допомагає досягати цілей, дотримуючись цінностей компанії.

  • Екологічність 

Реставруємо старі автомобільні агрегати для зменшення виробництва нових, підтримуючи філософію повторного використання (Reuse). 

Світова екологія потерпає від надмірної кількості виробництв, тому нам би хотілося скоротити вживання нової неякісної продукції, замінивши її на відреставровану оригінальну.

Підтримуючи філософію повторного використання (Reuse), ми реставруємо старі агрегати і навіть модернізуємо їх, що заощаджує час та кошти власників, а також скорочує виробництво споживаних запчастин та агрегатів.

Наші переваги

Надаємо гарантію 12 місяців або 20 000 км

Гарантія на регулювальні роботи становить 14 днів або 1200 км пробігу.На витратні матеріали гарантія не поширюється.

Компанія-імпортер запчастин та агрегатів з власними складами

З нами ремонт в рази швидше, адже у наявності 90% запчастин і великий склад.

Індивідуальне виготовлення агрегатів та запчастин

Досвідчені токарі виготовляють індивідуальні деталі та можуть відновити агрегат в найгіршому стані.

Металообробний цех

Завдяки обладнанню, майстри в змозі виготовити будь-які деталі та відреставрувати агрегат.

Кваліфіковані спеціалісти, які постійно навчаються та вдосконалюють навички

Сучасне обладнання для діагностики та ремонту

Стенди: промивальні , балансувальні, розгінні; піскоструминне обладнання, стенди для діагностики електрообладнання і т.ін.

Є скарга чи зауваження?

Напишіть її одразу керівнику автосервісу

Він її прочитає, точно точно. Розбереться хто і чому викликав у вас негативні емоції. І, звісно, перетелефонує вам

Введiть повний номер телефону.
Надіслати скаргу

Вашу скаргу надіслано. Найближчим часом з нею ознайомиться керівник та перетелефонує вам