Залишити скаргу

Є скарга чи зауваження?

Напишіть її одразу керівнику автосервісу

Він її прочитає, точно точно. Розбереться хто і чому викликав у вас негативні емоції. І, звісно, перетелефонує вам

Введiть повний номер телефону.
Надіслати скаргу

Вашу скаргу надіслано. Найближчим часом з нею ознайомиться керівник та перетелефонує вам

Корисні статті

Антибактеріальна чистка

Антибактериальная чистка

Наразі гостро стоїть питання про додаткові заходи обережності в пору активних вірусних захворювань, особливо через всесвітній хаос із Covid-19. Існують різноманітні профілактичні заходи: дезінфекція рук, застосування нітрилових рукавичок та захисних масок, респіраторів, зберігання дистанції в місцях спільного користування й у міському транспорті. І якщо ці застереження можна віднести до розряду рекомендованих, то скасування роботи міського транспорту стало для людей причиною, через яку більша частина населення не може дістатися робочого місця, навідатися до рідних і взагалі, не в змозі рухатися містом.
Тож, сьогодні основним засобом для переміщення є автомобіль, будь він власний, орендований чи взагалі від служби таксі. На перший погляд автівка здається найбезпечнішим простором, захищеним від вірусів та патогенних бактерій. На жаль, це зовсім не так. Вірус настільки мутував, що бути впевненим у тому, що в салоні власної автівки неможливо підхопити «корону» не можна. Тому ми рекомендуємо проходити антибактеріальну чистку салону всім власникам авто. Особливо таку процедуру дуже рекомендуємо для автівок із служб таксі та пасажирських перевезень.

Що таке антибактеріальна чистка

Дезінфекція салону виконується шляхом кварцування, озонування або обробки спеціальною сумішшю системи автокондиціонування.
Кварцування відбувається за допомогою кварцевих або бактерицидних ламп. Нерідко такі лампи використовують і в житлових приміщеннях, в салонах краси, в медичних закладах та для дезінфікування інструментів.

Genstar використовує наступні дві антибактеріальні чистки:

1. Озонування. За допомогою новітнього портативного генератора озонування можна позбутися неприємних запахів (табаку, їжі, будь-яких інших), вірусів та хвороботворних бактерій. Цей метод очищення салону повинен проводитися без присутності людей у салоні.
2. Ультразвукова дезінфекція відбувається з допомогою спеціального обладнання. В ході чистки розпилюється антисептична рідина, яка потім перетворюється в туман (пар). Потрапляючи у систему вентиляції цей туман осідає в каналах повітроводу та випарника. Внаслідок цього, пар перетворюється вже у рідку фракцію, стікає через дренаж, і таким чином, ліквідує мікроорганізми, які накопичилися за період роботи автокондиціонера.

Додаткову інформацію з радістю розповімо у нашому контакт-центрі або безпосередньо на СТО.
Бережіть своє та здоров’я рідних.

Берегите здоровье своё и своих близких.

 

 

 

 

Iнші статті

Диагностика АКБ тестером

Прийшла холодна пора. А ти встиг перевірити акумулятор?

Лайфхаки від експертів: як правильно користуватися АКБ взимку

Заправка автокондиционера фреоном r1234yf

Потрібна заправка кондиціонера R1234yf? В асортименті Genstar є всі фреони!

Свяжитесь с нами

Отправьте заявку и наш оператор свяжется с вами