Залишити скаргу

Є скарга чи зауваження?

Напишіть її одразу керівнику автосервісу

Він її прочитає, точно точно. Розбереться хто і чому викликав у вас негативні емоції. І, звісно, перетелефонує вам

Введiть повний номер телефону.
Надіслати скаргу

Вашу скаргу надіслано. Найближчим часом з нею ознайомиться керівник та перетелефонує вам

Ремонт турбокомпресора

Турбина

☝Відновлюємо будь-які турбіни: маємо власний токарний цех і склад запчастин.

🔍Безплатна діагностика в авто й на стенді (в разі ремонту): комп’ютерне сканування турбонаддування й органа керування турбіни, перевірка вала турбокомпресора, магістралі й актуатора, перевірка картриджа на розгінних стендах.

Використовуємо тільки преміальне обладнання й інструмент: в арсеналі є прилади діагностики електронного актуатора, стенд для налаштування актуатора й геометрії, декілька видів розгінних стендів для тестування герметичності й дисбалансу картриджа, а також стенд для миття сажових фільтрів.

🔰Даємо 12 місяців гарантії на послуги, запчастини й агрегати.

🕗Відкриті для вас щодня з 8:00 до 20:00.

💵Оплата послуг комфортним для вас способом: готівка, карта або на розрахунковий рахунок з ПДВ.

від 1100 грн

від 60 хв

Відремонтовано та обслуговано більш ніж 56 000 турбокомпресорів!
ЗАПИСАТИСЯ НА ДІАГНОСТИКУ

Ми обіцяємо:

Оперативний ремонт

Ми компанія-імпортер автозапчастин, тому на 95% маємо запчастини, що прискорює процес ремонтування!

Гарантію якості

Пропонуємо гарантію на 12 місяців або на 20 000 км.

Доступність

На сайті є деталізований список послуг та цін у вільному доступі. А також ми завжди раді відповісти вам на всі ваші питання.

Ознаки несправності

Сажа у випускній системі

Різке збільшення витрат оливи

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

"Базовий" ТРК легкового автомобіля без геометрії (розбирання/ збирання, миття, піскоструй, заміна картриджа, перевірка та балансування на стенді)

1100 грн

"Базовий" ТРК вантажного автомобіля без геометрії (розбирання/ збирання, миття, піскоструй,заміна картриджа, перевірка та балансування на стенді)

1450 грн

"Базовий" ТРК автобуса без геометрії (розбирання/ збирання, миття, піскоструй, заміна картриджа, перевірка та балансування на стенді)

1450 грн

"Базовий" ТРК спецтехніки без геометрії (розбирання/ збирання, миття, піскоструй, заміна картриджа, перевірка та балансування на стенді)

1450 грн

"Стандартний" ТРК легкового автомобіля з геометрією (розбирання/ збирання, миття, піскоструй, заміна картриджа, регулювання геометрії, балансування на стенді)

1500 грн

"Стандартний" ТРК вантажного автомобіля з геометрією (розбирання/ збирання, миття, піскоструй, заміна картриджа, регулювання геометрії, балансування на стенді)

1950 грн

"Стандартний" ТРК автобуса з геометрією (розбирання/ збирання, миття, піскоструй, заміна картриджа, регулювання геометрії, балансування на стенді)

1950 грн

"Стандартний" ТРК спецтехніки з геометрією (розбирання/ збирання, миття, піскоструй, заміна картриджа, регулювання геометрії, балансування на стенді)

1950 грн

"Капітальний" ТРК легкового автомобіля з виготовленням запчастин (розбирання/ збирання, миття, піскоструй, регулювання геометрії, виготовлення втулок та кілець, завтулювання картриджа, шліфування вала, балансування на стенді)

3775 грн

"Капітальний" ТРК вантажного автомобіля з виготовленням запчастин (розбирання/ збирання, миття, піскоструй, регулювання геометрії, виготовлення втулок та кілець, завтулювання картриджа, шліфування вала, балансування на стенді)

4225 грн

"Капітальний" ТРК автобуса з виготовленням запчастин (розбирання/ збирання, миття, піскоструй, регулювання геометрії, виготовлення втулок та кілець, завтулювання картриджа, шліфування вала, балансування на стенді)

4225 грн

"Капітальний" ТРК спецтехніки з виготовленням запчастин (розбирання/ збирання, миття, піскоструй, регулювання геометрії, виготовлення втулок та кілець, завтулювання картриджа, шліфування вала, балансування на стенді)

4225 грн

Зняття/ встановлення

від 1900 грн

До чого призводить ігнорування несправностей

Люфт вала турбіни також не можна ігнорувати, тому що з часом він збільшиться та призведе до поломки вала. Масло почне потрапляти назовні, забруднюючи інтеркулер та випускну систему.
Якщо при розбиранні турбіни виявилось, що вал пофарбувався в синій колір. Це означає, що турбіна часто перегрівається внаслідок масляного голодування. В результаті можна отримати заклинювання турбіни.
ЗАПОБІГТИ ПОЛОМЦІ