Пн–Нд: 8.00–18.00

Автономка: комфорт чи необхідність?

Автономний обігрів авто

Уявіть, ви на відстані можете керувати теплом у автівці.

Не знаєте як? Автономний обігрівач з дистанційним керуванням – це дійсно справжня магія.

Трохи фактів 

Автомобілі з вбудованим штатним автономним обігрівом – досить поширене явище, та на жаль, воно стосується середнього і преміумкласу автівок. 

Вирахувати відсоток машин, які з моменту виробництва мають автономки –  неможливо. Адже самі виробники можуть припиняти і поновлювати випуск певних моделей з передпусковими опалювачами, не афішуючи про це на весь світ. 

Також, варто розділяти авто на ті, які мають штатний підігрів мотора, і на ті, що мають повноцінний обігрів салону і двигуна. 

Що ж таке автономний обігрів? Розповідаємо далі.

Чим автономний обігрівач кращий від звичайного прогрівання?

Взимку прогрівати авто і чекати поки пічка зігріє салон дуже дискомфортно. Автономний обігрівач допомагає це зробити завчасно і без запуску двигуна, тому що керувати кліматом і регулювати графіком обігріву можна просто з мобільного телефона. Корисним обігрівач є і для дизельного мотора, адже у нових автівках двигуни мають збільшену ефективність і високий ККД. Прогрівання витрачатиме ваш час і багато пального. Обігрів автономкою буде набагато економнішим і комфортнішим.

Наприклад, ви маєте можливість бути у ліжку якомога довше, сідати уже в теплу автівку і одразу вирушати в дорогу. І вам не потрібно більше страждати від думок про те, як ви чистите сніг і лід з лобового скла. Чи збагнули, наскільки це круто?

До того ж, великим плюсом автономного опалення є збереження ресурсу двигуна і його здоров’я. Адже автономка працює незалежно. 

Пічка, на відміну від автономного обігріву, працює тільки при увімкненому моторі, дуже довго обігріває салон, а також інколи її недостатньо, аби обігріти великий простір. 

Які є автономні обігрівачі?

Ці пристрої за принципом роботи можна поділити на дві групи: сухі (повітряні) і мокрі (рідинні). 

Якщо говорити про бренди, то найпопулярнішими з них є Webasto і Eberspacher. До того ж, назва Вебасто настільки користується попитом, що інколи корелює  зі словом “автономний обігрівач”. 

Рідинні (↞читати)

Передпусковий рідинний обігрівач – рятівник у найлютіші морози. Працює на бензині або дизпаливі.

Корисний, тому що:

  • знімає навантаження на двигун;
  • підігріває ДВЗ (двигун внутрішнього згоряння), внаслідок цього споживається менше пального;
  • дає змогу точно спрямувати потоки тепла в салон;
  • вигідний варіант для легкових авто та позашляховиків.

Повітряні (↞читати)

Повітряний обігрівач (інші назви: фен, сухий обігрів) в основному використовують у комерційному транспорті, як додаткове джерело опалення. Завдяки компактній конструкції його можна встановити будь-де. Обігрів повітря відбувається настільки швидко, що через пару хвилин ви отримуєте тепло Єгипту посеред зими.

Корисний тим, що:

  • мало шуму, але потужний потік повітря;
  • легко монтувати та демонтувати, без врізання в кліматичну систему;
  • легкий у діагностиці та обслуговуванні;
  • можна використовувати в автівках для перевезення небезпечних вантажів.

Наостанок про хороше…

Враховуючи потреби суспільства і всі плюси автономного опалення – це дійсно необхідність і комфорт водночас. 

І у нас є життєва історія про одного клієнта. Він родом з Франції і в Україні був проїздом, тому що він мандрівник. У нього зламався рідинний обігрівач у трейлері (будинок на колесах). І щоб відремонтувати опалення, він зателефонував нашому менеджеру. Це був кінець робочого дня на автосервісі.

Ми не змогли відмовити і допомогли відновити систему опалення. Ремонтували до пізнього часу і перемогли поломку. Після візиту у майстра залишилась маленька пам’ять – червоний м’який ніс. Адже цей клієнт був мандрівним клоуном. 

Ось така цікава історія сталася у нас! А головне – ми змогли відновити комфорт для людини.  

 

Тенденція до комфорту щороку зростає, як сніговий шар, але омріяне тепло можна легко отримати в будь-якому авто, встановивши передпусковий обігрів. 

А ви вже керуєте кліматом в салоні?

Є скарга чи зауваження?

Напишіть її одразу керівнику автосервісу

Він її прочитає, точно точно. Розбереться хто і чому викликав у вас негативні емоції. І, звісно, перетелефонує вам

Введiть повний номер телефону.
Надіслати скаргу

Вашу скаргу надіслано. Найближчим часом з нею ознайомиться керівник та перетелефонує вам